Годинник
погода в Любомлі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Скиби

Скиби

Бібліотекар Вербінська Валентина Оксентіївна

Скиби – село Любомльського району. Розташоване за 7 кілометрів на схід від міста Любомль. Одне з найстародавніших поселень Волині, вік якого більше 450 років.

Справжнім просвітницьким центром була і лишається сільська бібліотека. Вона була створена 1948 року, а першим бібліотекарем стала Підлознюк Надія Артемівна. Тоді у  фондах бібліотеки знаходилося всього 138 книг. На той час бібліотека знаходилася у приміщенні колишньої радгоспної контори, а в 1988 році читальню перенесли у нове просторе приміщення клубу де знаходиться і по цей час. Бібліотека має гарний вигляд як в середині так і ззовні, єдиним недоліком є те, що приміщення не опалюється.

На даний час бібліотека обслуговує 350 користувачів. Серед користувачів є всі верстви населення села: вчителі, пенсіонери, діти, юнацтво та ін..

Бібліотека постійно здійснює інформаційно-бібліотечне обслуговування, забезпечує добір літератури, вивчає інтереси і запити читачів, проводить індивідуальну і масову роботу по рекламуванні книги шляхом організації книжкових виставок та полиць.

Дитячий фонд розкритий такими поличками: «Україна – рідний край», «Ми діти твої, Україно», «Волинські письменники – дітям», «Казковими стежками», «Віконечко в природу», «Хто в лісі живе? Що в лісі росте», «Кращі читачі бібліотеки».

Постійно проводяться огляди літератури, усні журнали, бесіди, екскурсії в бібліотеку на яких розкривається роль книги в житті людини. Книжковий фонд постійно оновлюється і на даний час становить  більше 3 00 книг з них майже половина – дитяча література.

Важливе місце займають періодичні видання. Адже якщо немає потрібної інформації в книзі, то газети і журнали можуть її надати.

У бібліотеці є алфавітний каталог, систематична та краєзнавча картотека.

У 2012 році відбулося об’єднання шкільної і сільської бібліотеки. Дві години на день тепер сільський бібліотекар працює в шкільній бібліотеці.

Бібліотека активно співпрацює з різними закладами села, спільно проводяться масові заходи.

 

Форма входу
Пошук
Анонси подій


календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 7


Солодуха Микола Степанович © 2024