Вівторок, 14.05.2024, 00:55
Вітаю Вас Гість | RSS

Любомльська публічна бібліотека

Годинник
погода в Любомлі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Підгородно

Підгородно

Бібліотекар Савосюк Надія Іванівна

В 1950 року розпочала свою робото Підгородненська сільська бібліотека-філія. Тоді її книжковий фонд налічував біля 1800 примірників.

У 1974 році було побудовано нове світле типове приміщення бібліотеки площею 80 метрів квадратних.

Бібліотека бере активну участь у житті села. Допомагає книгою сільським трудівникам, проводить масові заходи.

На даний момент бібліотечний фонд налічує біля п’яти з половиною тисяч книг, з них більше півтисячі – дитячі книги. Кожного року Підгородненська бібліотека-філія поповнюється новими книгами та періодичними виданнями. Усі читачі мають вільний доступ до бібліотечного фонду. Змістовному розкриттю книжкового фонду допомагають постійно діючі виставки:

«Хай веселково квітне Україна»;

«Волинь моя – квітучий рідний краю»;

«Для дому, для сім’ї»

«Про цікаве на планеті, читайте в газеті» та інші.

   Каталоги та картотеки бібліотеки дають можливість протягом короткого часу та в повному обсязі надати читачеві інформацію про наявність окремої книги в фонді бібліотеки. Доповненням до о каталогів є тематичні папки.

     

В бібліотеці провадяться різноманітні форми масової роботи: бібліотечні уроки, конкурси, вікторини, оформлюються книжкові виставки, літературні та тематичні вечори, обговорення книг та ін.. Особлива увага приділяється роботі з дітьми та молоддю, адже вони майбутнє нашої держави. Однією із важливих складових національно-патріотичного виховання  є  ознайомлення з краєзнавчими матеріалами. Основною метою є виховання у юних читачів любові до рідної землі, до її історії, природи з допомогою використання краєзнавчої інформації.

В бібліотеці оформлено краєзнавчий куточок «Збережи рідне»  де містяться предмети старовини. Краєзнавча світлиця допомагає читачам звернутися до джерел народного буття, народних традицій.

Пошук нових шляхів і форм обслуговування читачів, коректна робота з читачами, охайність приміщення бібліотеки сприяє підвищенню суспільної ролі бібліотеки. Протягом року підтримується благоустрій прилеглої території. У зимовий період бібліотека завжди забезпечена паливом,  опалюється пічним методом.

Бібліотека в селі – центр сільської громади, де люди можуть отримати багато інформації, поспілкуватися, провести вільний час, тут завжди раді відвідувачам.

Робочі дні: вівторок, середа, четвер, п'ятниця, неділя.

Години роботи: з 9:00 до 18:00.

Перерва: 13:00 по 14:00

Вихідні дні: понеділок, субота.

Форма входу
Пошук
Анонси подій


календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 7


Солодуха Микола Степанович © 2024