Хоменчук Олександр Йосипович Народився 22 листопада 1943 року в с.Козак Корецького району на Рівнеенщині в багатодітній родині селянина-бідняка. За національністю – українець. Освіта вища, з відзнакою закінчив Шацький лісний технікум Волинської області, згодом - Київський держурніверситет імені Тараса Шевченка (факультет журналістики). У пресі працює з 1970 року. Розпочинав трудову біографію в районній газеті «Радянське життя», з січня 1992-го – «Наше життя», де пройшов усі щаблі кар’єрного росту. З вересня 2005 по березень 2011 року працював редактором Любомльської районної газети «Наше життя». Після відставки через формальну причину (закінчився п’ятирічний контракт), продовжує займатись активно журналістською діяльністю. Друкується в українських, російських та польських ЗМІ. Має відзнаки НСЖУ, переможець багатьох творчих конкурсів Волині. 2008 року нагороджений дипломом обласної державної адміністрації «Кращий редактор районної газети».Керівник літературно-мистецького клубу "Хвилі Світязя". Автор шести книг гумору та журналістських бувальщин. Остання книга «Стриножені мрії» присвячена утиску свободи слова в Любомльському районі, на Волині та в Україні.
Творчий доробок: "Всяк на свій смак"2002 рік, "Не так сталось, як гадалось"2003рік, "Здорові будьмо та себе не гудьмо"2004 рік, "Кому чолом, кого помелом" 2006 рік, "Поки є люде, поти се буде" 2008 рік, "Стриножені мрії" 2012 рік, "Дозвольте заперечити" 2013 рік, "Портрети й силуети"2016 рік.
Хвас Юлія Володимирівна
Хвас Юлія Володимирівна народилася 30 квітня 1984 року в м.Любомль Волинської області. У 2006 році завершила навчання на філологічному факультеті Волинського національного університету ім.Лесі Українки. Із 2006 р. по нинішній час працює науковим співробітником Любомльського краєзнавчого музею, також у 2012 р. - керівник секції літературної творчості Любомльської філії Волинської обласної Малої Академії Наук. Член обласної організації творчої молоді "Лесин кадуб". Член літературно-мистецького клубу "Хвилі Світязя". Друкувалася у колективних збірниках, поетичній антології «13 х 13», альманахові "Терен", газеті "Літературна Україна" ,журналах «Дзвін», «Київська Русь». Лауреат I премії обласного конкурсу "Неповторність" (2006)
Творчий доробок - збірка поезій "Поділюся кольором із квітами" (2007), "Рукостискання речень"(2015), "Вікна горища"(2020).
Філіпчук Володимир Йосипович
Філіпчук Володимир Йосипович народився 23 лютого 1966 року у селі Пульмо Любомльського (тепер Шацького) району Волинської області. Закінчив Любомльське професійно-технічне училище №9. Працював будівельником у Любомлі, Ковелі, Луцьку, Миколаєві, Бресті, Москві, Владивостоці, на шахтах Нововолинська і Червонограда. Захоплюється малюванням та вирізблюванням скульптурок із дерева. Останнє, зізнається Володимир, - дарунок любомльських лісів, де часто буває і які дуже любить. Холостякує. Живе у Любомлі. Дуже любить подорожувати.
Творчий доробок: "Строки обветренных улиц” 2001 рік, "Чому запізнюється поїзд" 2009 рік, «Море, зорі, папіроси і любов» 2017 рік.
Котович Іван Іванович
Котович Іван Іванович народився 7 вересня 1969 року в місті Любомль Волинської області. Закінчив місцеву середню школу №1, Луцьке культурно-освітнє училище, філологічний факультет Волинського університету ім. Лесі Українки. Поетичні добірки та окремі поезії публікував з 1984рокув районній, обласній, загальноукраїнській пресі, альманасі «Світязь».
Член Народного руху України з 1990 року. Член літературно-мистецького клубу "Хвилі Світязя", та організації Національної спілки письменників України з 4 червня 2009 року. 1998—2010 роках — депутат Любомльської міської ради трьох скликань.
Іван Котович — призер першого обласного поетичного конкурсу «Неповторність», лауреат районної літературно-мистецької премії імені Власа Мизинця.
2019 року Іван Котович зайняв 3-тє місце у номінації “Літературна творчість” у підномінації “Поезія” у Всеукраїнському фестивалі людей з інвалідністю “Неспокійні серця”.
2020 році Іван Котович зайняв перше місце у Х Всеукраїнському фестивалі-конкурсі для осіб з інвалідністю «Поетичний рушник»-2020 у номінації ““МІЙ РІДНИЙ КРАЙ””.
Творчий доробок: "Ходімо зі мною" 1993 рік, «Ще не казка, уже й не будень» 2001рік, "З нічних глибин скрадається світанок" 2002 рік, "Передвістя зоряних доріг" 2003 рік, «Одинокий Всесвіт» 2004 рік, «Сьогодення» 2019 рік.
Котович Наталя Леонтіївна
Котович Наталя Леонтіївна
Котович Наталя Леонтіївна народилася 10 вересня 1983 року у місті Ковелі Волинської області. Там же закінчила школу №12. Вищу освіту здобувала у Волинському національному університеті імені Лесі Українки, на факультеті філології. У двадцять із лишком літ стала круглою сиротою.
Член літературно-мистецького клубу "Хвилі Світязя".
Лауреат міжнародного конкурсу полоністів у Варшаві, дипломантом у номінації „Пісенна лірика про кохання" у дев'ятому всеукраїнському конкурсі романів, кіносценаріїв, п'єс та пісенної лірики про кохання «Коронація слова-2009». 2013 року зайняла перше місце у VI обласному конкурсі "Неповторність".
2018 року Наталка Котович, була відзначена дипломом "Кращий молодий автор" за добірку оповідань "Все на світі". Нагородження відбулося 6 грудня на міжнародному літературному конкурсі рукописів прози «КРИЛАТИЙ ЛЕВ – 2018» у Львові. У цьому ж році Наталка Котович зайняла I місце у номінації “ПОЕТИЧНА ХВИЛЯ” у VIII відкритому літературному фестивалі-конкурсі «Поетичний рушник».
2020 році Наталка Котович зайняла перше місце у Х Всеукраїнському фестивалі-конкурсі для осіб з інвалідністю «Поетичний рушник»-2020 у номінації “ІНТИМНА ЛІРИКА”.
Вона пише лірику, гумор, пісенні тексти та прозу українською, польською, російською, англійською.
Творчий доробок: збірка поезій "Обриси" 2013 рік.
Черкас Євгенія Йосипівна
Черкас Євгенія Йосипівна Народилась 10 лютого 1941 року в с.Луків Турійського району Волинської області. Батько був технік-будівельник, мати хворіла, господарювала дома. Закінчила інститут у місті Івано-Франківськ, потім вишла заміж. Євгенія Йосипівна виростила двох синів та дочку. Працювала вчителькою української мови та літератури у місті Любомль. Педагогічний стаж 38 років.
Незважаючи на свій пенсійний вік Євгенія Йосипівна як може допомагає людям, займається громадською діяльністю, бере участь у зібраннях, зустрічах, вступає в дискусії і просто своєю присутністю нагадує про патріотизм і активність та будить людську гідність.
Творчий доробок: "Моє життя" 2008 рік, "Життя продовжується" 2012 рік.
Глушук Валерій Миколайович
Глушук Валерій Миколайович народився 25 квітня 1971 року у місті Любомль Волинської області. Інженер-металург, магістр воєнно-соціального управління, юрист, кандидат історичних наук, автор виконавець. Пише вірші з власного досвіду у простій та доступній формі для любої категорії людей в незалежності від їх провесії та освітньому рівні. Учасник АТО.
Творчий доробок: "Букет Солнца" 2013 рік, "Бриллиантовый дождь" 2014 рік, "Калинові Янголи Свободи" 2015 рік, збірники пісень: "Игра осени", "Видение", "Янголи Калини", "Соколи Свободи", "Братан".