Годинник
погода в Любомлі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Штунь

Штунь

Бібліотекар Міщук Ніна Михайлівна

Історія села Штунь сягає глибини століть. Засноване у XIIIстолітті, назва - монголо-татарського походження, означає "укріплення".

Історія не зберегла свідчень, чи була в давнину в селі книгозбірня. Після Другої світової війни, яка не обминула села Штунь, в 1946 році, в простій селянській хаті була організована читальня, працювала в ній Кухарук Галина Демидівна. Пізніше, в селі побудували дерев'яний будинок, в якому розміщувались клуб і бібліотека. В різні роки, починаючи з 1948 р. і до нашого часу, бібліотекарем в селі працювали: 

  • ​Урбан Ганна Олександрівна
  • Вітельський Петро Микитович
  • Дмитрук Ольга Іванівна
  • Полезнюк Валентина Лукашівна
  • Урбан Ольга Омелянівна
  • Степанюк Світлана Михайлівна
  • Міщук Ніна Михайлівна.

​В 1971 році в Штуні побудували нову школу. В 1985 році неподалік, в центрі, звели ще один великий, двоповерховий будинок. В цьому приміщенні крім сільської ради, і будинку культури, на другому поверсі займає дві кімнати загальною площею 50 квадратних метрів, сільська бібліотека.

Книжковий фонд бібліотеки налічує 6248 екземплярів(станом на 2013 рік), з них дитячої літератури - 2287. Бібліотеку відвідують різні верстви населення. Загальна кількість читачів станом на 2013 рік становить 451, з них дітей до 15 років - 88.

По запитах читачів надаються усні і письмові бібліографічно-інформаційні довідки. 

В бібліотеці оформлено інформаційний куточок, який постійно поповнюється і оновлюється. Приміщення бібліотеки затишне, прикрашене книжковими виставками, барвистими вишивками, на вікнах тюлеві фіранки, озеленене квітучими кімнатними рослинами.

Бібліотечний фонд постійно оновлюється. Щоб краще ознайомити користувачів бібліотеки з новими надходженнями, виділено куточок "Нові книги". Бібліотека передплачує різноманітні дорослі і дитячі періодичні видання, які зберігаються в книгозбірні протягом трьох років.

Бібліотека співпрацює з закладами освіти і культури, радою ветеранів, органами місцевої влади.  Учась у різних навчально-культурних заходах, конкурсах, спільна робота з місцевим населенням  ставить Штунську бібліотеку у ряд найважливіших закладів села.

Робочі дні: вівторок, середа, четвер, неділя.

Години роботи: з 9:00 до 18:00.

четвер з 9:00 до 16:00

Перерва: 13:00 по 14:00

Вихідні дні: понеділок, п'ятниця, субота.

Форма входу
Пошук
Анонси подій


календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 7


Солодуха Микола Степанович © 2024