Годинник
погода в Любомлі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Полапи

Полапи

Бібліотекар Віхор Галина Сергіївна

Бібліотека у селі Полапи була утворена у 1947-1948 роках. Вона на той час називалась хата-читальня, і знаходилась у приміщенні сільського клубу. Літератури на той час було мало, проте люди були задоволені і тим, що мали.  У 50-х роках  хата-читальня перемістилася в інше приміщення і стала повноцінною бібліотекою.

У 80-хх роках с.Полапи отримало кошти на будівництво нової школи, дитячого садка, будинку культури, нове приміщення отримала і сільська бібліотека. У 1993 році побудували церкву. Приміщення бібліотеки і швейної майстерні було надано для життя  сільського священика. Бібліотеку ж перевели у сільський будинок культури, де вона знаходиться і по нинішній  час.

Бібліотека розміщена у зручному місці для всіх користувачів села. Поблизу  знаходяться всі соціально-культурні заклади населеного пункту. Площа бібліотеки 46м².  Тут завжди світло та приємно знаходитись.

Одним із основних завдань бібліотеки є популяризація книги, виховування у своїх відвідувачів любові до читання, до рідної  землі.  Заклад тісно співпрацює із сільською радою,  школою, дитячим садком, будинком культури та ін..

 Уся бібліотека – це одна кімната.  Обслуговуються  всі категорії населення. Бібліотека  постійно поповнюється новими книгами, як за рахунок державних коштів, так і за кошти спонсорів. Також заклад виписує періодичні видання преси.

Фонд бібліотеки-філії с. Полапи вміщує наукову , науково-популярну літературу, кращі твори художньої літератури, книги на допомогу навчанню, підвищенні кваліфікації. Якщо якоїсь книги не має, на допомогу приходить фонд центральної районної бібліотеки.  Все заради задоволення потреб читачів.

Однією з основних ланок інформаційної роботи є організація виставок:

«Мій рідний край – це серцю рідна пристань»;

«У звичаях, традиціях, обрядах  мого  народу – праведна душа»;

«Книга вчить, як добро творить»;

«Україно моя! Мені в світі нічого не треба, тільки б голос твій чути і мову твою берегти».

Також оформлені книжкові полички:

«Ти у полях, озерах і долинах» ;

«Не цурайсь минулого»;

«Хороша книга – то зустріч з другом»;

«Волинські письменники дітям»;

«Чарівний світ казок»;

«Мандруємо у світ природи»;

«Кращі читачі бібліотеки».

 

Проводяться дні інформації, в яких поєднуються огляд літератури та презентації нових книг. Періодично проводяться екскурсії, бібліотечні уроки.

Бібліотека-філія села Полапи бере участь у районних, обласних і Всеукраїнських конкурсах, таких як : «Думи і мрії», «Дитячі історії про найголовніше», «Ура! Канікули. Я їду на Волинь» та інші.

Робочі дні: вівторок, середа, четвер, п'ятниця, неділя.

Години роботи: з 9:00 до 18:00.

Перерва: 13:00 по 14:00

Вихідні дні: понеділок, субота.

Форма входу
Пошук
Анонси подій


календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 7


Солодуха Микола Степанович © 2024