Годинник
погода в Любомлі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Куснище

Куснище

Бібліотекар Купира Ольга Іванівна

Село Куснище Любомльеького району Волинської області, розташоване вздовж траси Любомль-Шацьк-Брест за 7-5 км від районного центру. Населення села складає 1882 чоловіки з 663 господарськими номерами.

Бібліотека розміщена в сільському будинку культури. Він був побудований в 1969 році. На даний момент СБК знаходиться в задовільному стані. Приміщення бібліотеки гарне та налічує три кімнати:       абонемент, дитячий фонд і книгосховище. Приміщення в бібліотеці не опалюється. Освітлення потребує ремонту. Матеріально технічна база бібліотеки бажає бути кращою. Є кафедра видачі літератури, 4 столи та стільці. Комп’ютера і телевізора в бібліотеці немає.

Книжковий фонд бібліотеки нараховує майже 13 000 примірників книг з них біля 4 500 - примірники дитячої літератури. Бібліотека всередньому обслуговує 550 користувачів, з них 240 дітей.  

Читачі нашої бібліотеки обслуговується в зручний для них час. Режим роботи бібліотеки задовольняє користувачів. Читачі мають можливість працювати з літературою і періодичними виданнями безпосередньо в бібліотеці.

В читальні є довідково-інформаційний фонд, яким користуються відвідувачі. Окремо виділено довідники, енциклопедії. Користувачі можуть окремо ознайомитися з новинками літератури, де окремо виділено - нова література. Є алфавітний каталог, яким можуть користуватися усі читачі.

Бібліотека передплачує такі періодичні видання:

  • Волинська газета,
  • Наше життя,
  • Волинь,
  • Позакласний час,
  • Урядовий кур’єр,
  • Малятко,
  • Наші діти,
  • Журавлик.

Бібліотека тісно співпрацює з органами місцевої влади, середньою школою та СБК. Всі масові заходи провидить із шкільною бібліотекою.

Бібліотека інформує читачів про новинки літератури і періодичні видання. Надсилає інформаційні довідки та групові інформації. Залучає читачів до різноманітних заходів. Бібліотека бере участь в обласних та всеукраїнських конкурсах. 

Бібліотека веде роботу по пропаганді краєзнавчої літератури. Оформлено книжкову виставку «Волинь моя, краса моя». Оформлено краєзнавчий куточок, де зібрано матеріали краєзнавчого характеру.

При бібліотеці діє літературний клуб за інтересами «Думи і мрії», котрий нараховує 12 членів, які люблять і цінують поезію.

Тих читачів які не мають можливості прийти до бібліотеки - обслуговуються вдома. Бібліотека працює з соціально-незахищеними верствами населення. Вчасно доставляє літературу і ознайомлює людей з новинками літератури і періодики.

Бібліотека на селі - це центр усієї інформації, і вона завжди стоїть на службі сільської громади.

 

Робочі дні: вівторок, середа, четвер, п'ятниця, неділя.

Години роботи: з 9:00 до 18:00.

Перерва: 13:00 по 14:00

Вихідні дні: понеділок, субота.

Форма входу
Пошук
Анонси подій


календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 7


Солодуха Микола Степанович © 2024