Категорії розділу
Годинник
погода в Любомлі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » надходження » нові надходження

Надходження за перший квартал 2018 року. 1-ша частина
23.04.2018, 09:14

Адамс Р. Небезпечні мандри : роман / Річард Адамс. – Київ : Рідна мова, 2017. – 544 с. – (Великий роман).

«Небезпечні мандри» — найзнаменитіший роман сучасного англійського письменника Річарда Адамса (1920–2016) в жанрі героїчного фентезі. Автор описує пригоди кількох відчайдухів — молодих диких кролів, які, рятуючись, покинули свою домівку в пошуках ліпшої долі. Кожна мить для них сповнена небезпек, і нікому не відомо, чи досягнуть вони заповітної мети…

Це одна з найкращих книжок, написаних у ХХ ст., що посідає достойне місце в одному ряду з творами Антуана де Сент-Екзюпері, Рея Бредбері, Річарда Баха та інших знаменитих письменників.

Аджемоґлу Д. Чому нації занепадають / Дарон Аджемоґлу, Джеймс Робінсон. – Київ : Наш формат, 2017. – 440 с.

«Чому нації занепадають» - не просто бестселер New York Times та Wall Street Journal, а й одна з найкращих книг 2015 року за версією Марка Цукерберга та входить у список mustread-літератури Білла Ґейтса. У 2012-му році книга увійшла в короткий список премії Financial Times Business Book of the Year.

 Алексієвич С. Час second-hand (кінець червоної людини) / Світлана Алексієвич.  — Київ : Дух і літера, 2016. — 464 с.

«Час секонд-хенд» – це діагноз тому, що ми зробили за 20 років, нашому злочинному романтизмові та нашій мовчанці, нашій теперішній німоті й мовчанню еліти. Ми поступилися владою бандитам. Це вже навіть не політики, а такий орден тих, хто має доступ до російського пирога. Ось вони його розділили, і це такий своєрідний орден» - розповідає авторка у передмові до книги.

 Альєнде І. Японський коханець / Ісабель Альєнде. – Львів : Вид-во Аннети Антоненко, 2017. – 448 с.

1939 рік. Польща, захоплена нацистами. Батьки юної Альми Беласко відсилають дівчину до маєтку в Сан-Франциско, подалі від війни, що насувається на Європу. Історія кохання, зустрічі-розлуки ведуть читача в подорож різними континентами ─ від Польщі часів Другої світової війни до Сан-Франциско сьогодення. Минуло багато років. Альма Беласко й Ірина Базілі, різні за віком, походженням, соціальним станом ─ не мали б ніколи зустрітися. Однак доля (чи воля письменниці) звела їх одного дня в інтернаті для літніх людей у Каліфорнії. Ця зустріч спричинила каскад подій, які наче розсунули часові та географічні межі, тривають у різних куточках світу сьогодні й у минулому – водночас.

«Японський коханець» Ісабель Альєнде, як і її знаковий роман «Дім духів», не відпускає читача до останньої сторінки, зворушує і зачаровує, дивує і приголомшує, магія слів зі сторінок книжки просякає в реальне життя тих, хто її читає.

 Бах Р. Джонатан Лівінгстон, мартин / Ричард Бах. – Київ : КМ-БУКС, 2017. – 128 с.

«Джонатан Лівінгстон, мартин» — повість-притча американського письменника Річарда Баха. Повість розповідає про молодого мартина, який навчився літати, та присвячена самовдосконаленню і самопожертвуванню.

Боярчук П. Душа болить і… воскресає: творчий спадок Петра Боярчука, упорядник А. Ступак. – Житомир: Вид. О. О. Євенок, 2017. – 304с.

 

 Винничук Ю. Аптекар : роман / Юрій Винничук. – Київ : Довженко БУКС, 2017. – 318 с.

Події нового роману Юрія Винничука «Аптекар» відбуваються у 1646-1648 роках спочатку у Венеційській республіці, а далі — у Львові. Історичне тло уміло використане для захопливої гри в дійсне-недійсне, де персонажі історичні сусідять з вигаданими, а їхні складні стосунки формуються у любовні трикутники.

Фантазійні описи звучать як реальні, авторська вигадка відходить на другий план, змушуючи читача вірити у світ, витканий зі сну.

Винничук Ю. П. Діви ночі/ Юрій Винничук- К.: Довженко БУКС, 2017. – 314 с.

 

 Винничук Ю. Лютеція : роман / Юрій Винничук. – Харків : Фоліо, 2017. – 314 с.

Роман «Лютеція» – черговий постмодерний витвір Юрія Винничука з елементами містики, детективу, еротики, гумору і смутку. Автор зупиняється, як колись Данте, «на півдорозі», щоб озирнутися назад і довідатися, хто він насправді, прагнучи звести порахунки зі своїм молодечим бунтом проти навколишньої совєтської дійсності, розкопати щось більше про свою родину. І все це на тлі нестримних любовних пригод не тільки автора, але й львівського Дон Жуана 1840-х років Івана Вагилевича.

Таємничу Лютецію, дівчину зі снів, розшукують герої роману. На перепоні цих пошуків стоїть не менш таємнича організація, члени якої носять імена карт. А десь поза цим світом триває Велика Битва, звістки про яку приносять ціною свого життя мужні Листарі, до яких належить і Лютеція.

 Войнович В. Малиновий пелікан : роман / Володимир Войнович. – Харків : Фоліо, 2016. – 252 с. – (Великий російський роман).

Якщо визначати жанр нового роману Володимира Войновича, то його можна назвати «роман-бомба». Адже письменник у ньому говорить про таке, про що у російському середовищі воліють мовчати — хто ж захоче відверто визнавати свої помилки та вади, зізнаватися в абсурдному устрої російського життя?

...А починається все з того, що автора, від імені якого йде оповідь, вкусив кліщ. Витягти його вдома не вдається, і тому постраждалого везуть у кареті «швидкої допомоги» до лікарні. Дорогою з ним трапляються різні пригоди, а коли він починає марити, перед очима постають різноманітні видіння. І всі ці пригоди та видіння пов’язані з устроєм Росії. Так, виявляється, що країною править Перша особа держави, скорочено Перодер, який має вигляд... пелікана малинового кольору. Чому? Після анексії Криму з’ясовується, що україн­ська хунта мало того, що гнобила населення, вона довела рідкісний вид пта­хів — малинових пеліканів — до майже повного винищення. Остання пара пеліканів розучилася висиджувати яйця. І в Росії є лише одна людина, яка може їм допомогти особистим прикладом... А щоби догодити Перодеру, всі його підлеглі також набувають вигляду пеліканів, прилаштовуючи й собі дзьоби — чи то з картону, чи то з іншого матеріалу…

Гавел Вацлав Промови та есеї/ Переклад із чеської. – Київ, Видавничий дім «КОМОРА», 2016. – 144с.

 Герасим’юк В. Кров і легіт : вибрані вірші і поеми / Василь Герасим’юк. – Вид. 2-ге. – Чернівці : Букрек, 2017. – 320 с.«Кров і легіт» є книгою доволі універсальною, на різні читацькі смаки. Скажімо, Василь Герасим’юк пише вірші у різних розмірах чи без розмірів, з римою чи без, його твори спокійнісінько поєднують суто ліричний підхід із сюжетним, епічним, розповідним, опертя на класичний раціональний канон із ірраціональними зміщеннями.

 Герус Л. Українська народна іграшка [Текст] = Ukrainian folk toy / Людмила Герус. — Київ : Балтія-Друк, 2017. — 64 с.

Народні іграшки з тканин і ниток, глини, дерева, трави, соломи, сиру. Видання має на меті познайомити з особливостями української народної іграшки, її локальним розмаїттям на основі експонатів музеїв, приватних зборів, авторських творів.

Дашвар Л. Покров: роман/ Дашвар Люко. – Харків: Книжковий клуб «Клуб Сімейного дозвілля», 2017. – 384 с.

 

 Дереш, Л. Спустошення : роман / Любко Дереш. – Львів : Вид-во Аннети Антоненко, 2017. – 448 с.

Новий роман Любка Дереша «Спустошення» — про межу, з-за якої не повертаються.

«Спустошення» Дереша — це неофіційний гімн для мілленіалів та інтелектуальних кочівників. Це роман для тих, хто знає щось про маніпуляції свідомістю і медитацію, про хаос і несвідоме, про «чорних лебедів» і про Звіра, котрий крадеться у пітьмі.

 Дзюба І. «Гармонія крізь тугу дисонансів…» / Іван Дзюба, Ліна Костенко, Оксана Пахльовська. – Київ : Либідь, 2016. – 584 с.

Це книжка про письменника в Часі - і про Час у житті й творчості письменника. Перед читачем розгортається ніби писаний на окремих аркушах літопис долі Ліни Костенко - і долі країни в часи тоталітарної системи та в період боротьби за Незалежність, захисту її здобутків. Глобальні історичні події перетинаються зі щасливими й сумними моментами родинного життя, драматичні передчуття й іронічні коментарі переплітаються, голоси рідних і друзів творять поліфонію, яка з хаосу дисонансів вичакловує гармонію, світло, любов.

Дзюба І. М. Чорний романтик Сергій Жадан/Іван Дзюба. – К.:Либідь. – 112с.

 Добровольчі батальйони / Катерина Гладка, Дмитро Громаков, Вероніка Миронова та ін. ; упоряд. А. Шевченко ; худож.-оформлювач О. А. Гугалова. – 2-ге вид., переробл. та допов. – Харків : Фоліо, 2017. – 325 с.

Чи вистояла б Україна без мужності добровольчих батальйонів? У чому сутність руху добробатів — і де його витоки? Якою була роль добровольців під час найважливіших етапів битви України проти гібридного агресора? І що чекає на добробати у майбутньому? На ці питання вирішила відповісти група експертів і журналістів. Проект «Добробати» — це хроніка історії руху і водночас роздуми над його природою. Створення добробатів, їхній бойовий шлях і сучасний стан — усе це безпосередньо з уст учасників подій, політиків, військових, громадських діячів та волонтерів.

Дочинець М. Мафтей. Книга, написана сухим пером: романю – Мукачево: Карпатська вежа, 2016. – 352с.

 

Дочинець М. Синій зошит. Аркуші днів світящих: романю – Мукачево: Карпатська вежа, 2017. – 184с.

 

 Драч І. Криниця для спраглих : кіно / Іван Драч. – Харків : Фоліо, 2017. – 589 с.

Читачам пропонуються дев'ять сценаріїв і кіноповістей видатного поета і кінодраматурга Івана Федоровича Драча. За більшістю з них знято повнометражні фільми, визнані знаковими сторінками вітчизняного кінематографа. У виданні вміщено також поезію Івана Драча, примітки, коментарі, рецензії та спогади українських діячів культури, інтерв'ю і статті самого автора.

Книга дасть можливість поцінувати одну зі сторінок творчості Івана Драча та побачити еволюцію українського кіномистецтва протягом останніх десятиліть.

 Драч І.Сатирикон / Іван Драч. – Харків : Фоліо, 2017. – 415 с.

Поезія Івана Драча виразно сучасна, масштабна, інтелектуальна, емоційно насичена, вона дозволяє читачеві повернутися в минуле, зазирнути в майбутнє, спонукає перейнятися тривогами нашого часу.

До видання увійшли поезії із книжок «Противні строфи» (2005), «Із майбутньої книги» (2007), «Сивим конем» (2011), «SатирикоN. Pro i contra» (2015), в яких поет чуйно вловив найтонші вібрації сучасності.

Драч І. Тетяна Яблонська/ Вступна стаття та вірші І. Драч. – К.: Мистецтво, 2017. – 56с.

 

Дяченко М. та С. Варан : роман / Дяченко Марина, Дяченко Сергій. – К.: ДОВЖЕНКО БУКС, 2017. –316 с.

Дяченко М. та С. Віта Ностра : роман / Дяченко Марина, Дяченко Сергій. – К.: ДОВЖЕНКО БУКС, 2017. –380 с.

Дяченко М. та С. Магам можна все: роман / Дяченко Марина, Дяченко Сергій. – К.: ДОВЖЕНКО БУКС, 2017. –347 с.

 Дяченко М. Темний світ. Рівновага : роман / Дяченко Марина, Дяченко Сергій. – Харків : Фоліо, 2017. – 283 с. – (Світ Марини та Сергія Дяченків).

Мене звуть Даша Лебедєва. Філфак МДУ, другий курс. Я безтолкова і загалом середнячок. Коли роздавали таланти, мене явно відтіснили кудись у кінець черги... До того, як усе це закрутилось, я гадки не мала, що срібний кулон, який дістався мені від батька, - потужний артефакт і з його допомогою можна бачити Тіней. Я й уявити собі не могла, що ці жахливі безсмертні ство­ріння, які висмоктують із людей радість, любов і життєві сили, будуть загрожувати моїм близьким. І, звичайно, навіть не підозрювала, що на мене можуть звернути увагу відразу двоє хлопців - самовпевнений мажор Сем і чесний добряга Міша.

Але про все по порядку. А почалася ця історія з того, що я померла...

Дяченко М. та С. Самум : роман,повість, оповідання / Дяченко Марина, Дяченко Сергій. – К.: ДОВЖЕНКО БУКС, 2017. –316 с.

Дяченко М. та С. Страта : фантастичний роман / Дяченко Марина, Дяченко Сергій. Харків : Фоліо, 2017. – 349 с.

Жадан С. Інтернат: роман/ Сергій Жадан. – Чернівці: Меридіан Черновіц, 2017. – 336с.

Калитко К. Земля загублених, або Маленькі Страшні казки: оповідання/ Катерина Калитко. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2017. – 224с.

Земля Загублених щодня дрейфує морями альтернативної географії строго паралельно із нашою щоденною, звичною географією. Земля Загублених виникла для того, щоб надто інші люди, витіснені з «нормального» світу, мали куди піти. Виросла з потреби в укритті та оперті. Вона перероджується і розростається щоразу, коли черговий інакший переживає свою відкинутість, і тому постійно оточена водою, як ембріон. Тому й усі неймовірно різні люди цього малого світу — так чи інакше родичі, так чи інакше повторюють долі одне одного. Ця книжка в ритмі дихання — про них. Кожна історія — як міст через воду, щоб пройти і навчитися дихати в унісон з іншими.

 Канг Х. Вегетаріанка : роман / Хан Канг. – Київ : КМ-БУКС, 2017. – 176 с.

Роман південнокорейської письменниці Хан Канг розповідає про доброчесну жінку і вірну дружину - Джінг-хай. За сюжетом книжки одного звичайного дня героїня викидає м'ясо з холодильника, і оголошує, що вона стає вегетаріанкою. Сім'я агресивно налаштована проти такого вчинку жінки, а батько навіть силою намагається нагодувати її шматком свинини. Рідні вважають, що жінка збожеволіла і відправляють її на лікування до психіатричної лікарні.

Кококтюха А. Червоний: роман/Андрій Кокотюха – 2-ге вид. – Харкув: Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля», 2017. – 320 с.

 Келлі Марта Холл. Бузкові дівчата : роман / Марта Холл Келлі. – Київ : Нора-Друк, 2017. – 544 с. – (Читацький клуб).

Натхненний життям реальної героїні Другої світової війни, цей роман розкриває історію любові, спокути і секретів, які приховувалися протягом багатьох десятиліть.

Кароліна Феррідей працює у Французькому консульстві у Нью-Йорку. Але її життя кардинально змінюється, коли гітлерівська армія вторгається до Польщі у вересні 1939 року, а невдовзі у 1940 році окуповує Францію.

Польська дівчина Кася Кужмерик розуміє, що її безтурботна молодість закінчилася, коли, після окупації Польщі нацистами, починає виконувати доручення підпільного руху опору.

У напруженій атмосфері один хибний крок може мати згубні наслідки.

Для амбітної молодої німецької лікарки Герти Оберхойзер оголошення про роботу у перевиховному жіночому таборі здається квитком у нові професійні сфери. Але вона опиняється в пастці нацистського концтабору і стає однією з лікарів-злочинців, що робили досліди над живими людьми.

Життя цих трьох жінок неймовірним чином перетинається. Їхні історії розгортаються на різних континентах: від Нью-Йорка до Парижа, Німеччини та Польщі. Кароліна і Кася прагнуть відновити справедливість для тих, кого історія забула.

Це захоплива книжка про подолання мирними людьми тих випробувань, з якими їх зіштовхнула війна. Келлі майстерно доповнила історичне тло чудовими персонажами.

 Коллінз Дж. Від хорошого до величного. Чому одні компанії прориваються, а інші – ні / Джим Коллінз. – Київ : Наш формат, 2017. – 368 с.

«Від хорошого до величного» — настільна книга провідних топ-менеджерів світу.

У цій книжці Джим Коллінз аналізує діяльність і структуру компаній, яким вдалося здійснити прорив у вищу лігу бізнесу. Він відібрав фірми, які, попри всі кризи, п’ятнадцять років поспіль показували найкращі результати у своїй галузі. Як Gillette, Kimberly-Clark, Philip Morris та іншим вдалося взяти настільки високу планку? Джим Коллінз вивів формулу — дев’ять кроків, які дозволять розкрутити маховик успіху до швидкості, яка приносить шалені прибутки.

 Кононович Л. Чигиринський сотник : роман / Леонід Кононович. – Харків : Ранок ; Фабула, 2016. – 528 с. – (Сучасна проза України).

Леоніда Кононовича звикли  вважати основоположником кримінального жанру в українській літературі, але його новий роман «Чигиринський сотник» — щось зовсім інше. Це гостросюжетна оповідь про маленького козака, що немов зринув із надр стародавньої легенди, безтурботного мандрівника в нетрях язичеської демонології, і в той самий час — теперішній лицарський роман, «козацьке фентезі», де національна традиція перегукується із чужоземними містичними практиками, а чудове багатство мови сполучається з бойовою динамікою історичної саги Це по-справжньому екстремальне читання, несподіваний і гострий погляд на наше минуле й «український мир».

 Корона або Спадщина Королівства Руського / за заг. ред. Л. Івшиної. – Київ : Українська прес-група, 2017. – 696 с.

Книга «Корона, або Спадщина Королівства Руського» – це звернення до минулого з позиції сучасності. Це – матеріал для творення проекту майбутнього. Це – нагода для кожного громадянина усвідомити, що його участь в житті держави не обмежується лише виборами. Наша книга в найширшому історичному контексті розкриває проблему відповідальності еліти та народу.

 Коробчук П. Священна книга гоповідань / Павло Коробчук. – Київ : Освіта, 2017. – 220 с.

"Священна книга гоповідань" - історія життя трьох братів, які потрапляють у парадоксальні кримінальні та вуличні перипетії: викрадення дітей, махінації з нерухомістю, торгівля внутрішніми органами, пограбування банку і товарного поїзда, підробка наукових ступенів, підпал будинку, парламентські вибори, розгін Євромайдану, тощо.

Ця книжка - своєрідний реквієм за гопниками. Книжка про віднаходженя релігійності, про фікцію "своєї землі", про кризу середнього віку, про примирення зі старістю, зрештою - про любов.

 Косміна О. Українське народне вбрання / Оксана Косміна. — Київ : Балтія-Друк, 2017. — 64 с.

Видання знайомить читача з оригінальними зразками традиційного вбрання українців кін. XIX - поч. XX ст., що зберігаються в музеях Києва, Харкова, Львова, Чернігова, Вінниці, Запоріжжя, Переяслава-Хмельницького і приватних колекціях. Альбом містить інформацію про регіональні особливості українських строїв, змінює сталі стереотипи, демонструючи український національний одяг в усьому його багатстві та розмаїтті.

Кідрук М. Зазирни у мої сни: роман/Макс Кідрук. – Харків: Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля», 2016. – 528с.

У книзі розповідається про п'ятирічного хлопчика Тео, в якого під час операції на 36 секунд зупиняється серце. Хоч лікарям і вдалося витягнути хлопчика зі стану клінічної смерті, з хлопчиком після операції починає відбуватись щось надприродне. Уві сні до нього навідується якась лиха сила. Родина намагається дізнатись, що ж не так із їх сином і звертається до лікарів. Але це «лихе» починає усвідомлювати, що за ним спостерігають .

Ідея книги з'явилася у Максима Кідрука після прочитання ним статті американського вченого Джека Л. Ґалланта, що першим зумів розкодувати нервові імпульси та відтворити те, що бачить людина. Це відкриття ознаменувалось можливістю «зазирнути людині у сон»

Кідрук М. Любов і піраньї: роман/Макс Кідрук. – Харків: Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля», 2017. – 288с.

«Любов і піраньї» — роман з подвійним happy end’oм, продовження мандрівної епопеї Максима Кідрука. Це суміш пригод, цікавих фактів та живого гумору, з легкими вкрапленнями нещасливої «love story», що закінчується феєричною авантюрою, під час якої автора ледь не з’їдають піраньї…Книга створена на основі реальної історії не дуже вдалого кохання, що, втім, призвело до дуже вдалої мандрівки Бразилією в непролазних нетрищах Пантаналу — безлюдної та дикої країни ягуарів.

 Курков А. Шенгенська історія / Андрій Курков. — Харків : Фоліо, 2017. — 715 с.

Новий роман Андрія Куркова "Шенгенська історія" розповідає про долю молодих литовців, що, зрадівши "безвізу", відправились шукати щастя в Західній Європі.

Продовження списку 

Категорія: нові надходження | Додав: бібліотекар
Переглядів: 62 | Завантажень: 0
Форма входу
Пошук
Анонси подій


календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
календар
Друзі сайту


Солодуха Микола Степанович © 2018