П`ятниця, 14.12.2018, 07:26
Вітаю Вас Гість | RSS

Любомльська публічна бібліотека

Годинник
погода в Любомлі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Правова допомога

Правова допомога

У Любомльській центральній районній бібліотеці для дорослих відкрився Пункт з надання дистанційної безоплатної первинної правової допомоги. Основною метою є сприяння забезпечення правового захисту конституційних прав, свобод та інтересів  громадян, надання правової інформації, консультацій і роз'яснень з правових питань, належна реалізація Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Правові послуги надаються у приміщені Любомльської центральної районної бібліотеки для дорослих у визначений час (графік надання правової допомоги додається) за допомогою технології Skype. Прийом громадян проводять кваліфіковані юристи, фахівці у галузі права, які знаходяться у Центрі з надання дистанційної безоплатної первинної правової допомоги (м.Луцьк, бібліотека імені Олени Пчілки).

 

Усіх бажаючих отримати правову інформацію, консультацію та розяснення з правових питань, одержати допомогу в доступі до вторинної правової допомоги запрошуємо до Любомльської бібліотеки для дорослих. 

 

Консультації  центру з надання дистанційної безоплатної правової допомоги

при виїзній громадській приймальні Головного управління юстиції Волинської області надаються  кожного вівторка у Любомльській центральній районній бібліотеці для дорослих з 15.00 до 17.00 через скайп-зв’язок.


Ще один спосіб отримати первинну правову допомогу

Отримати первинну правову допомогу  можна також  за допомогою електронного ресурсу  «ПРАВОВА ДОПОМОГА. Безоплатна допомога в Україні», який знаходиться за адресою http://www.legalspace.org/index.php/ua/

Консультації надаються з 10:00 до 16:00, з понеділка по пятницю.

Крім того, з більш складних питань можна отримати відповідь зареєструвавшись на сайті та розмістивши питання на форумі. Там юристи відповідають протягом доби


{C}Вам потрібен лише доступ до мережі Інтернет, якщо у вас немає доступу, ласкаво просимо до бібліотеки, ми надаємо послугу доступу до мережі Інтернет та комютерів програми «Бібліоміст» абсолютно безкоштовно.

Щоб отримати відповідь достатньо зробити, всього лиш, 2 кроки.

Більше про послугу можна дізнатись на сайті http://www.legalspace.org/index.php/ua/

Форма входу
Пошук
Анонси подій


календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
календар
Архів записів
Друзі сайту


Солодуха Микола Степанович © 2018