Категорії розділу
Годинник
погода в Любомлі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » надходження » нові надходження

Надходження за перший квартал 2018 року. 2-га частина
23.04.2018, 09:28

Початок списку

Лазарук В. А. Всітязь: Пісня розстріляних пролісків. Документальний есей у 3-х томах із Хронікою. Том ІІ. – Київ: ТОВ «Видавничий дім»САМ»», 2017. –  448с.

 Лем С. Едем. Соляріс. Привернення із зірок. Непереможний / Станіслав Лем. — Тернопіль : Богдан, 2016. — 768 с. – (П′ятикнижжя «Лемове»).

У романі «Едем» ідеться про зіткнення екіпажу космічного корабля землян з розумними істотами на планеті Едем, цивілізація якої істотно відрізняється від Земної.

«Соляріс» оповідає про пошуки контакту з мислячим Океаном екзопланети Соляріс. Водночас у романі осмислено проблеми пізнання світу, антропоцентризму, людяності та відповідальності за все, що робить людина, як на Землі, так і за її межами.

«Повернення з зірок» — роман, у якому описуються відчуття людини, яка потрапила в інше суспільство. Це історія астронавта, який повернувся з космічної експедиції, яка тривала близько 10 років. Проте на Землі за цей час минуло 127 років. І суспільство має тепер геть нові цінності.

«Непереможний» — науково-фантастичний роман про те, як під час космічної експедиції земляни зіткнулися з представниками позаземної цивілізації, нащадками найпростіших роботів.

 Лойко С. Рейс / Сергій Лойко. – Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2017. – 432 с.

В основі роману-трилера Сергія Лойка «Рейс» лежать реальні події. Посеред кривавої війни, розв’язаної Росією, головний герой Сергій Альохін спочатку самостійно, а потім із допомогою американської журналістки розслідує обставини загибелі своєї родини – дружини і двох маленьких доньок, що летіли в пасажирському «Боїнгу», збитому над Донбасом.

Малярчук Т. Забуття: роман/ Таня Малярчук. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2016. – 256с.

 Мартін Дж. Р. Р. Гра престолів : роман / Джордж Р. Р. Мартін ; пер. з англ. Н. Тисовської. – Київ : КМ-БУКС, 2017. – 800 с. – (Пісня льоду й полум’я ; кн. 1).

«Гра престолів» — перший роман (1996) з циклу "Пісня льоду і полум’я" американського письменника Джорджа Мартіна. Жанр — епічне фентезі з елементами жаху.

Фантастична сага "Пісня льоду й полум’я" давно завоювала серця читачів у всьому світі, перекладена більш як на 20 мов і продається мільйонними накладами. Перша книга циклу — "Гра престолів" — це захопливий світ Сімох Королівств, де літо й зима тривають по кілька років, з півночі наступають загадкові й моторошні вороги, а вельможні родини ведуть ненастанну війну за престол.

 Мартін Дж. Р. Р. Буря мечів : роман / Джордж Р. Р. Мартін ; пер. з англ. Н. Тисовської. – Київ : КМ-БУКС, 2016. – 1152 с. – (Пісня льоду й полум’я ; кн. 3).

Третя частина саги закрутить читача у вирі подій, пронесе крізь час і простір та захопить уяву від першої сторінки до останньої.

 Мартін Дж. Р. Р. Бенкет круків : роман / Джордж Р. Р. Мартін ; пер. з англ. Н. Тисовської. – Київ : КМ-БУКС, 2016. – 832 с. – (Пісня льоду й полум’я ; кн. 4).

Четверта книга циклу - "Бенкет круків" - це перший крок до примирення у роздертому чварами королівстві, з руїн якого постають нові хисткі союзи й альянси, та поки переможці плетуть небезпечні інтриги, їх може зненацька заскочити справжній ворог.

 Мельниченко Н. #ЯНеБоюсьСказати# : найвідвертіша книга для підлітків / Настя Мельниченко. – Харків : Фоліо, 2017. – 213 с.

Ця книжка про дуже серйозні речі. Серйозні – не означає нудні, не турбуйся. Серйозні – це такі, над якими треба замислитися. Які треба наче пропустити крізь себе і прийняти. Ця книжка про таке страшне явище, як насильство.

Нотомб А. Подив і тремтіння: роман/ Амелі Нотомб. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2017. – 128с.

Це найвідоміший роман бельгійської письменниці, удостоєний премії Французької академії, перекладений багатьма мовами.

В основі роману — глибокий конфлікт двох традицій і культур: Сходу й Заходу. Героїня народилася в Японії й тепер повернулася туди працювати у великій токійській компанії. Дівчина робить спроби приносити користь, але ментальне провалля, яке пролягло між нею й роботодавцями, постійно призводить до неприємностей.

 Пекар В. Різнобарвний менеджмент [Текст] : еволюція мислення, лідерства та керування. – Київ : ДОВЖЕНКО БУКС, 2017. – 191 с. – (іл.).

У книзі популярно викладена «інтегральна динаміка» - теорія еволюції людського мислення, організацій і великих соціальних систем. Текст заснований на курсі лекцій, який читається автором у провідних українських бізнес-школах, але істотно перевищує його за обсягом.

 Положій Є. П′ять секунд, п′ять днів : роман / Євген Положій. – Київ : Нора-Друк, 2016. – 176 с. – (Читацький клуб).

П’ять секунд, п’ять днів, п’ять років, вічність — такий часовий алгоритм нового роману Євгена Положія. Головний герой, який все життя — у Вільних профспілках, на обох Майданах — бореться за справедливість, зрештою, коли починається війна, йде на фронт і там потрапляє в «Іловайський котел». Тяжко поранений, у складі групи з тринадцяти бійців, намагається вижити в безнадійній ситуації. Після піврічного лікування, восьми операцій, емоційно виснажений, він приймає рішення, що вже зробив свою справу і прийшов час відпочити. Але коли старий товариш — народний герой, той, хто разом з ним пліч-о-пліч боровся за правду, тепер силою і страхом створює в рідному місті свою бізнес-імперію, стає очевидним: якщо не борешся зі злом, опиняєшся на темному боці. Тож боротьба триває…

 Пономарів О. Українське слово для всіх і для кожного / Олександр Пономарів. – Вид. 2-ге. – Київ : Либідь, 2017. – 360 с.

У виданні містяться спостереження над традиційними й новими явищами в українській літературній мові, даються поради щодо вибору найкращих варіантів висловлення думки в галузі лексики, вимови, наголосу, морфології, синтаксису, стилістики, фразеології. Наводяться способи відтворення українських та іншомовних топонімів, антропонімів, етнонімів як окремих лексичних одиниць та як складників фразеологізмів. Розділ «Роздуми й коментарі» відбиває різні етапи становлення української мови як державної та функціонування її в незалежній Україні.

 Ренд А. Атлант розправив плечі [Текст] : [трилогія], Ч. 1 : Несуперечність. – 5-те вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 392 с.

Ренд А. Атлант розправив плечі [Текст] : [трилогія], Ч. 2 : Або – або. – 5-те вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 432 с.

Ренд А. Атлант розправив плечі [Текст] : [трилогія], Ч. 3 : А є А. – 5-те вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 568 с.

«Атлант розправив плечі» – magnus opus Айн Ренд, який авторка писала впродовж 12 років, став її найгучнішим бестселером, одним із найвпливовіших художніх творів світової літератури. Три частини трилогії названі відповідно до основних законів логіки: «Несуперечність», «Або-або, «А є А». У першій частині авторка знайомить читачів із головною героїнею Даґні Таґґарт, яка керує найбільшою в країні залізницею і прагне впровадити нові технології, щоб зробити свою бізнес-імперію ще сильнішою. У цьому їй допомагає Генк Ріарден – король металургії, а ще нафтовий монополіст Елліс Ваятт, що перетворює Богом забуту землю на промисловий рай. У їхніх руках — наймогутніші корпорації, що від них залежить доля країни. Вони — сучасні атланти. Їхня релігія — економіка, їхня відповідальність — тягар усього світу. Колись вони мріяли змінити життя суспільства, а тепер їм доводиться чути, що вся їхня праця лише помножує несправедливість. Що всім людям потрібні однакові права і можливості. Спершу атланти лише знизували плечима. Але настане той день, коли їм остаточно набридне тримати цей світ на своїх плечах…

Саттер Девід. Доба безумства. Занепад і кінець Радянського Союзу. Пер. з англ.. Наталії Комарової. – К.: ДУХ І ЛІТЕРА, 2017. – 528с.

Радянський Союз став першою в історії державою, в якій офіційна ідеологія пронизувала всі сфери й рівні життя, перетворюючи громадян на безликі та взаємозамінні гвинтики колосальної системи. Американський журналіст Девід Саттер, який у 1970‒1990-ті роки працював кореспондентом в СРСР, в своїй книзі показує життя радянських людей і трагічні наслідки цього соціального експерименту.

Для широкого загалу читачів.

Світязь: альманах/ редкол.: Н. Гуменюк та ін.. – Житомир ТОВ «Бук-друк», 2017. – 218с. (2штуки)

 Скрябін К. Я, Шонік і Шпіцберген / Кузьма Скрябін. – Харків : Фоліо, 2017. – 122 с. – (Графіті).

У повісті «Я, Шонік і Шпіцберген», а також у піснях 2006—2014 років, що увійшли до видання, якнайкраще розкривається яскравий талант Кузьми з його іскрометним гумором, тонким ліризмом, чіткою громадянською позицією.

Словник музичних термінів. К.: Видавець Карпенко В. М., 2017р., 312с.

 Сосьє Ж. Дощило птахами : роман / Жослін Сосьє. — Львів : Видавництво Анетти Антоненко, 2017. — 160 с.

Навіщо жінка-фотограф прямує до таємничого лісу? Хто такий Тед Бойчук? Як йому вдалося вижити під час жахливої катастрофи? Цього фотограф так і не дізналася, адже Бойчук помер якраз перед її прибуттям до маленького хутору посеред хащ. Два літні мешканці хутору — Том і Чарлі — ще не знають, що поява фотографа повністю змінить їхнє життя. Так само, як і поява іншої старенької леді... «Дощило птахами» (2011) — не лише масштабна історична драма, а й лірична оповідь про маленьких людей, які втекли від гомінкого світу у праліс. Надзвичайно зворушливий роман Жослін Сосьє відзначено премією «П’ять континентів Франкофонії» (2011), Літературною премією колежів, премією ім. Ренґе Літературної академії Квебеку, преміями «Франція-Квебек» та читачів «Радіо Канада», а також читацькою премією Книжкового салону у Монреалі (2012).

Струцюк Й. Г. Волинська абетка. – Луцьк: «Волинська мистецька галерея «Терен», 2013. – 52с.

Сєнцов О. Г. Купіть книгу – вона смішна. Науково-популярний роман з елементами гумору/ Олег Сєнцов. – Харків: Фоліо, 2016. – 220с.

Цікаво, а що зробили б ви, якби з'явився, скажімо, хтось і запропонував згадати одне - єдине бажання, яке виповниться? Герої цього роману думають не довго, бо важають цю пропозицію просто жартом. Ось і замовляє один вагон алмазів, другий - ціле поле конопель, ну а третій ... З третім складніше, адже він чомусь дуже серйозно поставився до такого неймовірного пропозицією. Як же розпоряджаються юнаки драми, що звалилися на них? Почитайте цей роман і ви зрозумієте (втім, як і наші герої), що є дещо цінніше, ніж алмази. Так, і ще: ніякого повчання, ніякого моралізаторства, ніяких висновків в тексті ви не знайдете.

«Купіть книгу - вона смішна» - це той випадок, коли назва твору абсолютно точно відображає його зміст: Це дуже веселий, дуже смішний, дуже легкий для читання роман.

 Талеб Н. Чорний лебідь. Про (не)ймовірне у реальному житті / Насім Ніколас Талеб. – Київ: Наш Формат, 2017. – 392 с.

Це книга есеїста, дослідника та статистика Нассіма Талеба. У ній стверджується величезний вплив на історію рідкісних подій, які неможливо передбачити, і людська схильність знаходити прості та оманливі пояснення цих подій у ретроспективі. Це стало відоме як теорія чорного лебедя.

Окрім невизначеності, в книзі розглядаються також такі теми, як знання, естетика, способи життя, та використовуються прийоми художньої літератури для ілюстрації викладених ідей.

 Таран Л. Крила Магдалини / Людмила Таран. – Чернівці : Букрек, 2017. – 232 с.

Вона не ангел, вона – Магдалина. Грішниця? Свята? Вона – як усі, вона – особлива. Уляна, Інна, Галина, Ліна – це також її імена. Впізнаєте? Може, з котроюсь із них вас зводила доля. Може, якась промайнула у вашому сні…

На завершення – цикл любовної лірики “Вірші, надіслані Сапфо”: як своєрідний щоденник серця.

 Тетяна Яблонська / Вступна стаття та вірші І. Драча. – Київ : Мистецтво, 2017. – 56 с.

 

 Толкін Дж. Р. Р. Володар Перснів. Частина перша : Братство Персня / Дж. Р. Р. Толкін. – Львів : Астролябія, 2016. – 704 с.

Толкін Дж. Р. Р. Володар Перснів. Частина друга : Дві вежі / Дж. Р. Р. Толкін. – Львів : Астролябія, 2016. – 576 с.

Толкін Дж. Р. Р. Володар Перснів. Частина третя : Повернення короля / Дж. Р. Р. Толкін. – Львів : Астролябія, 2016. – 704 с.

«Володар перснів» — епічний роман у жанрі фентезі, написаний філологом та професором Оксфордського університету Дж. Р. Р. Толкіном. Оповідь почалася як продовження до попередньої роботи Толкіна, "Гобіт", але згодом розвинулась у набагато більшу історію. Її було написано поетапно між 1937 та 1949 роками, істотну частину — під час Другої світової війни. Роман є другим у світі бестселером, кількість проданих примірників якого перевищила 150 млн. Книга також входить у Рейтинг 100 найкращих книг усіх часів журналу "Ньюсвік" під номером 35. №1 у голосуванні The Big Read проведеного BBC 2003 року у Великій Британії.

 Толкін Дж. Р. Р. Гобіт, або Туди і звідти / Дж. Р. Р. Толкін. – Львів : Астролябія, 2017. – 384 с.

«Гобіт, або Туди і Звідти» — роман-казка письменника і філолога Джона Толкіна, один з перших творів жанру фентезі. Уперше книга була видана 21 вересня 1937 року.

Оповідає про подорож домувальника Більбо в компанії гномів та чарівника Ґандальфа до гори Еребор. Дорогою вони потрапляють у різні пригоди, щоб врешті перемогти дракона Смоґа, котрий прогнав гномів з батьківщини, і повернути привласнені ним скарби. Продовженням казки є трилогія "Володар Перснів".

 Толкін Дж. Р. Р. Сильмариліон / Дж. Р. Р. Толкін. – Львів : Астролябія, 2015. – 576 с.

«Сильмариліо́н»  — збірка псевдоміфічних творів Дж. Р. Р. Толкіна, яку було видано посмертно його сином Крістофером Толкіном у 1977 році. Події, що розгортаються в збірці «Сильмариліон», в більшості передують подіям трилогії "Володар перснів". У ній розповідається про історію вигаданої епохи Землі, коли вона називалася Ардою: створення богом Ілуватаром айнурів, матеріального світу Еа та Арди зокрема, Дітей Ілуватара (ельфів і людей), їхню боротьбу проти злих Мелькора та Саурона.

Топська Н. Зачарована квітами. – К. :ТОВ «Книжкова база «Альва», 2017. – 64 с.

 

Топська Н. Батько українського театру. – К. :ТОВ «Книжкова база «Альва», 2017. – 64 с.

 

 Торохтушко Дз. Фотограф : новели / Дзвінка Торохтушко. – Київ : Алатон, 2017. – 176 с.

Збірка новел «Фотограф» – сплеск емоцій, які перетікають у хвилі роздумів. Сьогодні немає книжкового дефіциту, адже на полицях книгарень чимало психологічних романів, детективів і бестселерів, але іноді хочеться якоїсь іншої літератури. Якої? Мабуть, близької, душевної і зрозумілої, загальнолюдської і інтимної водночас. Тоді варто взяти до рук цю книгу.

Як часто ми переглядаємо світлини? Кожного дня! – Свої, чужі… На фейсбуці, в інстаґрамі, у власному ґаджеті, листаючи пожовклі сторінки сімейних фотоальбомів…

Світлини… вони стали невід’ємною частиною нашого життя. Вони зберігають моменти щастя, горя і буденної рутини. Вони різні… Так само різними є і новели які увійшли в збірку «Фотограф».

Дев’ять непридуманих сюжетів, що лягли в основу текстів.

Ульяненко О. Син тіні: роман. – Харків: Бібколектор, 2017. – 282с.

 

Хомич М. Територія брехні. – К.: Юніверс, 2016. – 256с.

 

Чухліб Т. В. Донеччина та Луганщина – козацькі землі України (XVI  - XVIII ст.)/ Видання друге. – К.: Видавець Олег Філюк, 2017. – 117с.

 

 Шаповал Ю. Торкнутись історії / Юрій Шаповал. – Вид. 2-ге, доповн. – Київ : Парламентське видавництво, 2017. – 504 с.

Нову книжку Юрія Шаповала склали його вже переважно опубліковані раніше есеї, газетні дописи та інтерв’ю, присвячені окремим темам і постатям історії України ХХ століття.

Шкляр В. Чорне Сонце: збірка/ Василь Шкляр- 2-ге вид. – Харків: Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля», 2018. – 304с.

Російсько-українська війна очима бійця полку "Азов".

Хто і навіщо затягує криваву драму? Чому гинуть найкращі? Чому місцеві вважають своїх визволителів ворогами? Яким наш герой бачить майбутнє Вітчизни? Глибока, сповнена смутку, болю й надії оповідь хлопця, якого честь і сумління змусили взяти до рук зброю.

До видання ввійшли твори "Чорне Сонце", "Танець під чортову дудку", "Крук - птаха нетутешня", "Останній шанс Захара Скоробагатька", "Високі гори у Ялті", "Цілком таємні історії".

Категорія: нові надходження | Додав: бібліотекар
Переглядів: 68 | Завантажень: 0
Форма входу
Пошук
Анонси подій

календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
календар
Друзі сайту


Солодуха Микола Степанович © 2018